Blockhouse -laba cena,kvalitatīvi,ražošana un piegāde!

Plašu izplatību dažāda veida ārdarbiem un iekšdarbiem, ieguvis tāds materiāls, kā baļķa imitācija (Blockhouse). Blockhouse (baļķa imitācija) ir dēlis apdares darbiem no dabiskās koksnes. Blockhouse – no angļu valodas vārds, kas tulkojumā nozīmē “baļķu māja”, “māja no baļķiem”.
Blockhouse dēļi ir pieejami no egles vai priedes. Pēc saskaņošanas varam izgatavot arī individuālo izmēru!

Viss par Blockhouse (baļķa imitācija)

Mūsdienīgs celtniecības apdares materiāls Blockhouse, ar savu ārējo izskatu imitē veselu baļķi. Bet, atšķirībā no veseliem baļķiem, blockhouse montāža ir daudz vienkāršāka un ātrāka. Šis apšuves materiāls, tiek ražots no dažādām koksnēm, kas nodrošina tā lieliskas estētiskas un ekoloģiskas īpašības.

Blockhouse materiāls ir īpašā veidā apstrādāti dabiskā koka paneļi. Neskatoties uz lielo izturību, paneļu svars ir neliels, tāpēc sienu apšuves laikā nav novērojama pārlieku liela slodze uz pamatiem. Paši paneļi galos ir aprīkoti ar spundes stiprinājumu. Tas sekmē ērtāku darbu ar tiem.
Saliktās virsmas:
Paneļiem neveidojas plaisas un tie ir noturīgi pret temperatūras maiņām un mitriem laikapstākļiem
Blockhouse montāža nodrošina efektīvu papildus siltumizolāciju
Kvalitatīvi paneļi atšķiras ar skaidru griezuma formu, kas būtiski paātrina montāžas laiku
Materiāls ir diezgan masīvs, tam piemīt laba telpiskā izturība un remonta spējas
Lai uzzinātu Blockhouse dēļu aktuālās cenas un realizētu pasūtījumu ar piegādi, ir pietiekami mums piezvanīt pa tālruni +(371) 2280 2424.

“Blockhouse” apdares dēļi

Blockhouse apdares dēļi
Biezums (mm) Platums (mm) Garums (m) Cena (€/m²)
20 140 3,0 - 6,0 7,50 - 8,50
30 140 3,0 - 6,0 10,00 - 11,00

Kā pareizi izvēlēties un izdevīgi iegādāties "Blockhouse" dēļus?

Līdz vajadzīgajam stāvoklim izžāvētai koksnei ir slikta siltumvadāmība. Tāpēc, ja pirkt baļķu imitāciju, tad telpas iekšienē ilgāku laiku saglabāsies siltums dēļa biezuma dēļ. Doto materiālu no citiem atšķir arī brīnišķīgas skaņas absorbējošas īpašības.

Ar paneļiem ir ļoti vienkārši strādāt. Tos pavisam viegli var pielāgot pat celtnieks iesācējs. Savienojuma vietās neveidojas šķirbas, kurām nepieciešama papildus apstrāde.

Blockhouse apstrāde

Šim materiālam tikpat kā nav nepieciešama nekāda sagatavošanas apstrāde. Uzreiz pēc iegādes to var izmantot darbā. Lai paildzinātu kalpošanas laiku, var ieteikt apstrādāt materiālu ar pretsēnīšu un pretpelējuma līdzekļiem, kā arī apstrādi ar laku vai krāsu.

Precīzi izmēri

Pasūtot apdares materiālu Blockhouse no noliktavas, ir vērts noskaidrot, kāds paneļa laukums ir norādīts katalogā – kopējais vai noderīgs (darba). Starpība var būt apmēram 6-7mm, ja to neņemt vērā, īpaši pie lielas kvadratūras, tad vēlāk, veicot montāžas darbus, daži dēļi var pietrūkt.

Blockhouse uzglabāšana

Izvēloties veidu un aprēķinot daudzumu, iesakām apskatīties, kādos apstākļos paneļi tiek uzglabāti pie piegādātāja, jo tikai pareizi uzglabājot, tiek saglabātas ekspluatācijas īpašības un atbilstošs izskats. Blokhaus paneļiem jābūt pasargātiem no mitruma. Šis materiāls neuztver temperatūras izmaiņas, tādēļ to var uzglabāt sausās, neapsildāmās telpās.

Blockhouse pielietošanas joma

Pateicoties vienkāršībai montāžas laikā, kā arī saviem izcilajiem ekspluatācijas rādītājiem, var ieteikt iegādāties A-B klases baļķu imitāciju visdažādākajiem mērķiem. Kā likums, tā ir dažādu virsmu apdare – kā iekšējo, tā ārējo. Taču, šis zāģmateriāls, tiek lietots arī vasarnīcu tualešu kabīņu ierīkošanā un karkasa konstrukciju apdarē. Baļķu imitāciju no priedes un egles pērk, ja nepieciešams ātri un nedārgi apšūt betona konstrukcijas.

Šo materiālu var aprēķināt gan kubikmetros, gan kvadrātmetros. Mūsu uzņēmuma speciālisti palīdzēs izrēķināt Jums nepieciešamos zāģmateriālus un piemeklēt dēļu optimālos izmērus katrā konkrētajā gadījumā. Baļķu imitāciju (Blockhouse) no ražotāja ir iespējams iegādāties pie mums par vispieejamākajām cenām.
Operatīva piegāde Baltijas teritorijā, mūsu piedāvātā materiāla augstā kvalitāte un materiāla ražošana atbilstoši Jūsu vajadzībām – tas viss padara mūs pievilcīgus klienta acīs.

Priekšrocības, iegādājoties Blockhouse pie mums

“ELISTE” piedāvā iegādāties baļķu imitāciju no priedes, egles un lapegles pa tiešo no ražotāja. Mēs būsim gatavi saražot šo preci atbilstoši Jūsu pasūtījumam un apmierināt visas Jūsu vajadzības. Jo, pateicoties tam, ka mūsu uzņēmums strādā bez starpniekiem, pie mums, šim materiālam, ir vispieejamākā cena.

Kā arī, mēs esam vienīgais uzņēmums mūsu tirgū, kas piedāvā šo materiālu no ziemeļu egles un priedes, kas atšķiras ar paaugstinātu koksnes kvalitāti un ekoloģisku materiālu.
Lai pasūtītu blockhouse apdares dēļus kā arī citu produkciju un saņemtu konsultāciju par izmēriem un cenām, iesakām zvanīt pa tālruni
+(371) 2280 2424, vai arī apmeklēt mūsu tirdzniecības bāzi Maskavas iela 444e, Rīgā.