Grīdas dēļi -laba cena,kvalitatīvi,ražošana un piegāde!

Grīdas dēļi ir pamata apdares materiāls no koka, kuru lieto grīdu iekārtošanai dzīvojamās telpās, birojos un sporta telpās. Izvēloties to, jāpievērš uzmanība tādiem raksturojumiem, kā ģeometriskie izmēri, mitrums un šķira.
Grīdas dēļi ir pieejami no egles vai priedes. KD 16 – 18%. Pēc saskaņošanas varam izgatavot arī individuālo izmēru!

Grīdas dēļu priekšrocības

Tagad nevienu nevar pārsteigt ar plašu celtniecības materiālu klāstu. Un katru gadu parādās kaut kas jauns. Mūsdienīgi polimēri un kompozīti stabili ienākuši mūsu dzīvē, bet koksne, kā ekoloģiski tīrs, uzticams un “mājīgs” izejmateriāls nezaudē savas pozīcijas, tā popularitāte pat pieaug. Nekādi mākslīgie materiāli neaizstās masīvkoku. Vai tiešām ir iespējams uz visiem laikiem atteikties no siltas grīdas, ar neatkārtojamiem gadskārtu riņķiem un svaiga meža smaržas? Nav uzticamākas un izturīgākas grīdas par to, kas gatavota no rievota dēļa.

Šodien, mājas apdares darbos, skujkoku koksne ir īpaši populāra, pateicoties tās lieliskajiem ekspluatācijas raksturojumiem un pieejamajai cenai. Vairumā gadījumu, optimālais risinājums būs iegādāties sausus grīdas dēļus no egles un priedes. Kā rezultātā, no tiem var izveidot siltu, uzticamu un ilgnoturīgu grīdu, kas organiski iekļausies interjerā, bet pielietojot tonēšanu, imitēs dārgās koku šķirnes. Turklāt, grīdas dēļi no egles un priedes jau sākotnēji ir pasargāti no sēnīšu un pelējuma iedarbības, pateicoties tās sastāvā esošajiem sveķiem. Tas ļauj izvairīties no nepieciešamības veikt papildus apstrādi ar antiseptiķi.
Grīdas dēļi viegli padodas zāģēšanai un urbšanai, kas atvieglo montāžas darbu veikšanu. Grīdas dēļu pamata labās īpašības skaitās to estētiskums un nosacīti nelielā vērtība. Pie grīdas dēļu priekšrocībām ir jāpiemin:
Unikāla faktūra
Ekoloģiska tīrība
Augsta izturība
Ilglaicīga kalpošana
Lai uzzinātu grīdas dēļu aktuālās cenas un realizētu pasūtījumu ar piegādi, ir pietiekami mums piezvanīt pa tālruni +(371) 2280 2424.

Grīdas dēļi

grīdas dēļi
Biezums (mm) Platums (mm) Garums (m) Cena (€/m²)
28 90 / 115 / 140 3,0 - 6,0 10,00 – 11,00
35 90 / 115 / 140 3,0 - 6,0 12,50 – 13,00
42 90 / 115 / 140 3,0 - 6,0 14,50 - 15,00
*Kokmateriālu cena norādīta ar 0% PVN ("Nodokļa apgrieztā maksāšana” PVN Likuma 141.pants). Fiziskām personām un juridiskām personām, kuri nav PVN maksātāji  +21% PVN.

Kā pareizi izvēlēties un izdevīgi iegādāties grīdas dēļus?

Grīdas dēlis tiek apstrādāts uz specializētām frēzmašīnām, no kurām no vienas malas tiek sagrieztas rievas un no otras ir tapas. Pateicoties tādam slēģim, tie viegli saslēdzas savā starpā un cieši tiek noturēti bez šķirbu rašanās.

Grīdas dēlis (dēlis grīdai, grīdlīstes) ir ēvelēts, frēzēts izstrādājums, kas izgriezts no dažādu šķirņu masīvkoka un, kas ir paredzēts gatavas grīdas uzklāšanai. No parastā apgrieztā dēļa, ko arī tagad šad tad lieto grīdas iekārtošanai, tā atšķiras ar sekojošām īpašībām:

Grīdas deļu apstrāde

Grīdas dēlis (dēlis grīdai, grīdlīstes) ir ēvelēts, frēzēts izstrādājums, kas izgriezts no dažādu šķirņu masīvkoka un, kas ir paredzēts gatavas grīdas uzklāšanai. No parastā apgrieztā dēļa, ko arī tagad šad tad lieto grīdas iekārtošanai, tā atšķiras ar sekojošām īpašībām:

Sprieguma kompensēšanas rievas

Grīdlīstes aizmugurē gar visu profila garumu tiek sagrieztas rievas, lai nodrošinātu labu grīdas seguma ventilāciju, kā rezultātā būtiski palielinās materiāla kalpošanas laiks.

Rievotie grīdas dēļi

Rievotajiem grīdas dēļiem cena neatšķiras no gludiem ēvelētiem grīdas dēļiem, bet priekšrocība gan ir. Paaugstināta mitruma apstākļos tāda profilēta virsma pasargā jūs pret slīdēšanu.

Grīdas dēļa optimālie izmēri

Grīdas dēļu ieklāšanas darbu plānošanas laikā, ir ļoti svarīgi pareizi izvēlēties grīdas līstes vajadzīgo griezumu. Pamata uzmanība jāpievērš grīdas dēļu biezumam. Ieklājot pārāk biezus dēļus, pastāv risks, ka tā izlieksies starp pamata dēļiem (lagi). Parasti, izmantojot skujkoku grīdlīstes, to biezumam jābūt ne mazākam par 35mm. Ja vēlaties iegādāties grīdas dēļus, kas ir plānāki, tad ieklāšanu jāveic uz stingras pamatnes, vai arī uz lagiem ar atstatumu ne mazāku par 30-40mm starp tiem.
Piemeklējot šo zāģmateriālu, nepieciešams skaidri orientēties uz tā tehniskajiem rādītājiem. Pie tādiem attiecas:

Mitrums

Mitrums (sākuma grīdai derēs dēlis ar 18% rādītāju, tīrajai – ne vairāk par 12-16%)

Šķira

Šķira (priekšējām pārklājumam nepieciešams augstākās vai 1.šķiras izstrādājums);

Izmēri

Izmēri (līstes garumam jāatbilst vienam un tam pašam telpas parametram)
Nāciet pie mums uz “ELISTE”! Saņemt konsultāciju vai veikt pasūtījumu varat pie mūsu menedžera,
zvanot pa tālruni +(371) 2280 2424.