Terases dēļi gludais klasiskais dekings, ražošana

Impregnēti terases dēļi no lapegles ir ekoloģisks, izturīgs un ilglaicīgs materiāls, kas ir noturīgs pret temperatūras un mitruma pārmaiņām, atmosfēras ietekmi, pietiekoši izturīgs, lai izturētu mērenas mehāniskas slodzes.

Terases dēļu priekšrocības

Terases dēļi ir ideāls risinājums atklātu laukumu apdarei, piestātnēm, verandām, baseiniem, balkoniem, telpām ar augstu mitruma koncentrāciju (pirtīm, saunām).

Nopirkt terases dēļus par optimālu cenu no ražotāja var pie mums, uzņēmumā “ELISTE”. Te Jums tiek piedāvāta liela, dažādu šķirņu izvēle ar plašu cenu diapazonu.

Terases dēļi  ir pieejami no egles vai priedes. Pēc saskaņošanas varam izgatavot arī individuālo izmēru!

Vienmērīga, gluda virsma
Viegla montāža
Laba skaņas izolācija
Zema siltumvadāmība
Lai uzzinātu terases dēļu aktuālās cenas un realizētu pasūtījumu ar piegādi, ir pietiekami mums piezvanīt pa tālruni +(371) 2280 2424.

Terases dēļi

Terases dēļi
Biezums (mm) Platums (mm) Garums (m) Cena (€/m²)
28 95 / 120 / 145 3,0 - 6,0 9,50 - 10,00
35 95 / 120 / 145 3,0 - 6,0 11,50 - 12,00
42 95 / 120 / 145 3,0 - 6,0 13,50 - 14,00
*Kokmateriālu cena norādīta ar 0% PVN ("Nodokļa apgrieztā maksāšana” PVN Likuma 141.pants). Fiziskām personām un juridiskām personām, kuri nav PVN maksātāji  +21% PVN.

Terases dēļu veidi

Pastāv divi terases dēļu pamatveidi: gludais un rievotais. Gludais dekings ir klasiskais variants. Rievotais pārklājums ir ļoti populārs atklātu virsmu noformēšanai. Paaugstināta mitruma apstākļos tāda virsma pasargā pret slīdēšanu.
Principiālu atšķirību, starp gludu un rievotu terases dēļu pielietošanu, nav. Bet pastāv daži ierobežojumi un rekomendācijas:
Rievotos terases dēļus neiesaka vietām ar lielu noslodzi (lielu apmeklētāju plūsmu), laukumiem, uz kuriem atradīsies smagas mēbeles, kāpņu pakāpieniem. Tādās vietās dēļi var nevienmērīgi nodilt, bojāties. Bet, atjaunot to, atšķirībā no gludajiem dēļiem, praktiski nav iespējams.
Rievoto profilu īpaši rekomendē tādu vietu iekārtošanai kā laukumi ap baseiniem, piestātnēm, peldlīdzekļu stāvvietām, pontonu pārklājumiem, t.i., tādās vietās, kur pastāvīgā slapjuma dēļ pastāv risks paslīdēt. Jo, ne jau velti, šis profils tiek saukts arī par “antislipu”, t.i., par “pretslīdes”.

Terases dēļu īpašības un raksturojums

Piemēram, unikālās lapegles īpašības ļauj izmantot terases dēļus jebkurā reģionā, neatkarīgi no klimatiskās zonas. Ir pietiekami daudz argumentu, kas runā par labu šādam pirkumam.
1
Augsts izturīgums, noturība pret bojājumiem, plaisām
2
Taustei patīkama, samtaina virsmas tekstūra
3
Efektīva kondensāta novade tiek nodrošināta, pateicoties garenvirziena iedobēm dēļa apakšējā malā
4
Paredzēta virsmu apstrāde pret slīdēšanu
5
Gandrīz nepakļaujas puvei un sēnīšu izplatībai
6
Pievilcīgs ārējais izskats, kas saglabājas visa ekspluatācijas laikā
7
Stabili izstrādājumu ģeometriskie izmēri
8
Minimālas apkopes prasības
9
Izvēloties terases dēļus no lapegles Jūs iegūstat ilgnoturīgu un salīdzinoši lētu materiālu.

Terases dēļu montāža

Vispirms tiek uzstādīti pamata dēļi, uz kuriem tiks nostiprināti terases dēļi. Turklāt, dēļu piestiprināšana var būt gan perpendikulāra, gan slīpā leņķī. Ar mērķi novadīt ūdeni un dabiskai gaisa cirkulācijai, dekingu klāj ar nelielām šķirbām, ap 5 mm. Pašu dēļu piestiprināšana pie pamata dēlīšiem ir iespējama atklātā vai aizklātā veidā. Pirmajā gadījumā izmanto skrūves ar korozijizturīgu pārklājumu. Lai ieskrūvētu skrūves dēlīšos un dēļos, tiek izveidotas īpašas atveres, pēc nostiprināšanas, skrūvju galviņas aizklāj ar speciālu špakteļmasu vai tās noslēpj ar vāciņu. Terases dēļu montāžai, lietojot šādu stiprinājumu, būs nepieciešams minimāls instrumentu daudzums – skrūvgriezis un āmurs.

Dekinga montāžas galējais posms – tā virsmas apstrāde ar antiseptiķi un eļļām, kas domātas tieši tādām virsmām. Turklāt, darba virsma un dēļu gali tiek apstrādāti ar dažādiem šķidrumiem. Ja ir vēlēšanās, tad galus var noslēgt ar stūrīšiem.

Kādēļ ir vērts iegādāties terases dēļus pie mums

Ir vērts atzīmēt, ka neskatoties uz terases dēļu visām priekšrocībām un salīdzinoši zemo cenu, iegādāties tos ir vērts tikai pie uzņēmumiem ar labu reputāciju. Mūsu uzņēmums tirgū veiksmīgi strādā no 2005.gada un mums ir daudzi pastāvīgi izejvielu piegādātāji. Tieši tādēļ, pie mums jūs varat iegādāties terases dēļus Rīgā pa izdevīgām cenām, ātri un pilnīgi atbilstošus šīs nozares standartiem.

Pie mums jūs varat nopirkt terases dēļus ar dažādu tekstūru, dažādos griezumos un garumos.

Mūsu uzņēmuma ELISTE katalogā, jūs varat izvēlēties un nopirkt terases dēļus vairumā ar piegādi (pakalpojuma izmaksas katrā gadījumā aprēķina menedžeris, noformējot pasūtījumu, atkarībā no kravas svara, attāluma līdz galapunktam).

Saņemt konsultāciju par materiālu, kā arī veikt pasūtījumu, Jūs varat, zvanot pa tālruni +(371) 2280 2424.