Apdares dēļi un zāģmateriāli

Mūsu noliktavā Rīgā vienmēr ir visa veida kokmateriāli no kvalitatīvas ziemeļu koksnes, skujkoku un lapkoku. Mēs ražojam un pārdodam gan griezto, gan ēvelēto materiālu. Sausi kokmateriāli un ar dabisku mitrumu.

Apdares dēļi

Apdares dēļi – šis ir vispopulārākais koka apšuvuma kokmateriāls, ko izmanto dažādu telpu interjera dekorēšanai.

Blockhouse

Mūsdienīgs celtniecības apdares materiāls Blockhouse, ar savu ārējo izskatu imitē veselu baļķi.

Kokmateriāli pirtīm

Dabisks koks ir nevainojams materiāls pirts vai saunas būvniecībai un iekšējai apdarei. Griestu un sienu apšuvei parasti izmanto apdares dēļus.

Terases dēļi

Impregnētie terases dēļi no egles un priedes ir ekoloģisks, izturīgs un ilglaicīgs kokmateriāls, kas ir noturīgs pret temperatūras un mitruma pārmaiņām.

Zāģmateriāli

Zāģmateriāli fasāžu sistēmām un karkasiem no priedes, egles vai sibīrijas lapegles.

Žoga dēļi

Dēļi ir pieejami no egles vai priedes. Pēc saskaņošanas varam izgatavot arī individuālo izmēru!

Apdares dēļi

Apdares dēļi – šis ir vispopulārākais koka apšuvuma materiāls, ko izmanto dažādu telpu interjera dekorēšanai.

Grīdas dēļi

Šie produkti ir pamata apdares kokmateriāls no koka, kuru lieto grīdu iekārtošanai dzīvojamās telpās, birojos un sporta telpās.

Ēvelēti kokmateriāli

Ēvelēti kokmateriāli tiek ražoti, izmantojot modernu aprīkojumu, kas ļauj iegūt vienmērīgu brusu un dēli.

Dēļi no lapegles

Sibīrijas lapeglei ir ļoti izturīga un ilgmūžīga koksne. Kokmateriāli no Sibīrijas lapegles pēc īpašībām ir pielīdzināmi ozolam.

Par mums

Uzņēmums ELISTE strauji attīstās, pilnveidojas, apgūst jaunas nišas un darbības virzienus. Uzņēmuma plāni tuvākajai nākotnei ir veiksmīga projekta realizācija, lai atvērtu savu zāģmateriālu ražošanu Arhangeļskas reģionā, lai nodrošinātu pilnvērtīgu ražošanas ciklu. No līdz saknei nozāģēta koka līdz apdares materiālu ražošanai no koksnes, kas atbilst visām mūsu klientu prasībām.
0
Strādājam kopš
0
Apmierināti klienti
0
Produkcijas veidu
0
Veiktas piegādes

Kokmateriāli

Kokmateriāli ir izgatavoti no augstākās kvalitātes izejvielām, kas ir izgājušas kvalitātes kontroli. Visi kokmateriāli tiek ražoti izmantojot izejvielas kas atbilst Eiropas standartu vides un funkcionālajiem standartiem. Kokmateriāli tiek izgatavoti izmantojot skujkoku koksni no labākajiem Krievijas mežu apgabaliem.

Mūsu kokmateriāli atbilst visiem tehniskajiem standartiem, ievērojam visas klienta prasības. Vēl viens pluss, sadarbojoties ar mums, ir tāds, ka mēs īstenojam kokmateriālu piegādi jebkurā vietā Baltijā. Piegāde tiek īstenota ar automobiļiem, mūsu rīcībā ir transports ar manipulatoru un bez. Mūsu šoferi piegādās Jūsu preci drošībā un stingri noteiktajos termiņos. Piegādes izmaksas tiek aprēķinātas iepriekš un tiek saskaņotas ar klientu.

Kokmateriāli