PAR UZŅĒMUMU

Laipni lūgti SIA TIMBERIS mājas lapā! Preču zīme ELISTE ir zināma zāģmateriālu tirgū no 2005.gada sākuma.

Uzņēmuma darbība aizsākās ar zāģmateriālu importu no Krievijas un tika koncentrēta uz to realizāciju Latvijas lielajiem kokapstrādes uzņēmumiem.

Mūsu misija

Kopš 2008.gada mēs esam paplašinājuši savu noieta tirgu, atvēruši pirmo tirdzniecības laukumu Rīgā, Maskavas ielā 444e, kur līdz pat šai dienai atrodas mūsu ražotne. Vajadzība pēc materiāliem bija augstā līmenī, parādījās pirmie vairumtirdzniecības klienti un līgumi ar būvniecības uzņēmumiem. Tā, 2014.gadā tika pieņemts lēmums atvērt savu ēvelētas prodūkcijas ražošanu, kā rezultātā mēs šajā vietā paplašinājāmies līdz nepieciešamajām ražošanas platībām.

2016.gada vidū mēs sākām Krievijas ziemeļu reģiona izpēti (Arhangeļskas reģionā) ar mērķi atrast optimālu piedāvājumu no augstas kvalitātes materiālu piegādātājiem. Šajā brīdī priecājamies paziņot, ka mūsu asortiments ir papildināts ar ziemeļu egles un priedes produkciju, kas, neapšaubāmi, atbilst pasūtītāju augstākajām prasībām un ES standartiem.

Ērta transporta pieejamība un tiešais tuvums vienai no intensīvākajām pilsētas ielām (Maskavas iela) padarīja mūsu noliktavu populāru starp pircējiem. Līdz 2018.gadam ražotnes teritorija Rīgā ir palielinājusies līdz 4000 m², kā arī ir paplašinājies produkcijas klāsts.

Uzņēmums strauji attīstās, pilnveidojas, apgūst jaunas nišas un darbības virzienus. Uzņēmuma plāni tuvākajai nākotnei ir veiksmīga projekta realizācija, lai atvērtu savu zāģmateriālu ražošanu Arhangeļskas reģionā, lai nodrošinātu pilnvērtīgu ražošanas ciklu. No līdz saknei nozāģēta koka līdz apdares materiālu ražošanai no koksnes, kas atbilst visām mūsu klientu prasībām.
Lai uzzinātu kokmateriālu un piegādes cenas, ir pietiekami mums piezvanīt pa tālruni +(371) 2280 2424.

Zāģmateriālu ražošana

Mēs veiksmīgi realizējam zāģmateriālu, apdares materiālu pārdošanu Latvijā un visā Baltijā, pielietojot elastīgu cenu sistēmu. Mēs esam uzticams daudzu Latvijas uzņēmumu un lielu rūpnīcu piegādātājs.
Koksnes piegāde tiek īstenota no Krievijas ziemeļu reģiona
Piegāde jebkurā vietā ar autotransportu
Vairāk kā 50 gatavās produkcijas vienību mūsu noliktavā Rīgā
Materiālu sertifikācija saskaņā ar ES standartiem

Skujkoku zāģmateriāli

ELISTE – visu izmēru un veidu zāģmateriālu ražošana un pārdošana dažādām vajadzībām: svaigi zāģēti vai žāvēti zāģmateriāli, kā arī dažādas līstes.
Mēs nodrošinām daudzas apbūves un citus objektus ar kvalitatīviem un cenas ziņā pieejamiem būvmateriāliem. Patlaban, pateicoties mūsu mājas lapai, mēs priecājamies piedāvāt visiem klientiem iespēju veikt pasūtījumu un realizēt kvalitatīva materiāla iegādi no ziemeļiem bez starpniekiem.
Būvniecības organizāciju, galdniecības, rūpniecības industrijas pārstāvji, kā arī privātpersonas pie mums vienmēr var iegādāties nepieciešamo atbilstošo produkciju un materiālus mazumtirdzniecībā un vairumtirdzniecībā, kas nepieciešama ražošanas un saimnieciskajai darbībai.

Zāģmateriālu ražošana

Mēs veiksmīgi realizējam zāģmateriālu, apdares materiālu pārdošanu Latvijā un visā Baltijā, pielietojot elastīgu cenu sistēmu. Mēs esam uzticams daudzu Latvijas uzņēmumu un lielu rūpnīcu piegādātājs.
Egle, priede (no Arhangeļskas reģiona vai no Pleskavas reģiona (Krievija))
Lapegle no Krasnojarskas apgabala,
Krievija
Apse, melnalksnis, bērzs no
Latvijas

Zāģmateriālu cenas

Uzņēmumam ELISTE ir savi pārstāvji zāģmateriālu iegādes reģionos un labi izveidoti sakari ar piegādātājiem. Pateicoties tam, uzņēmums maksimāli ātri izpilda pasūtījumu zāģmateriālu piegādei uz Rīgu un citiem reģioniem, un ir konkurētspējīgs uzņēmums tirgū, un ir gatavs piedāvāt saviem klientiem vislabākās cenas.